wbijam.pl Wsparcie Kontakt

 

Kalendarz

1679395581
Mashle 01: premierowy odcinek pierwszej serii nadchodzi 07.04.2023
Opening 01: "Knock Out" by Taiiku Okazaki nadchodzi 07.04.2023
Ending 01: "Creampuff Funk" by Philosophy no Dance nadchodzi 07.04.2023

Wiadomości dotyczące anime Mashle

[anime] Zwiastun oraz ilustracja przewodnia.

Podano dokładną datę oraz godzinę premiery - anime Mashle, które zekranizuje całą mangę (wkroczyła właśnie w finałowy arc), zadebiutuje już 7 kwietnia o godzinie 24:00 (17:00 czasu polskiego). Ponadto pojawił się kolejny trailer (dostępny tutaj), a także plakat (poniżej). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 18.03.2023

[anime] Znana data premiery.

Zgodnie z informacjami z nieoficjalnego twittera Shounen Jumpa anime MASHLE zadebiutuje w piątek 7 kwietnia. Opening "Knock Out" wykona Taiiku Okazaki, natomiast ending "Creampuff Funk" - Philosophy no Dance. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 15.03.2023

[anime] Anime Mashle.

Mashle to japoński serial animowany studia A-1 Pictures oparty na mandze fantasy Hajimego Koumoto. W świecie, w którym magia używana jest na każdym kroku i każdy praworządny obywatel potrafi doskonale nią władać, głęboko w lesie razem z ojcem żyje pewnie młodzieniec codziennie oddający się... katorżniczym treningom siłowym! Jednak jego sielankowa codzienność zostaje przerwana, gdy na jaw wychodzi tajemnica, że nie posiada żadnej mocy magicznej. W rezultacie, by umknąć wymiarowi sprawiedliwości, musi ukończyć akademię magii z najlepszym wynikiem. Tak oto rozpoczyna się nietypowa przygoda w świecie fantasy, w której twarde niczym stal, napakowane mięśnie rozgromią magiczne moce...Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii. Anime zadebiutuje w kwietniu 2023 roku. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 10.02.2023
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.